Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Burcunuza Göre Nasıl Bir Kadınsınız

Kimi güç ve kontrolü seviyor, kimi yaratıcı veya hayalperestliği ile tanınıyor. Burçların kadınlar üzerinde farklı etkileri olabiliyor. Peki, siz burcunuzun hangi özelliğine sahip olduğunuzu biliyor musunuz?
Koç kadınları Koç kadınları güç ve kontrol kadınlarıdır. Trend belirleyicilerinin lideridir. Ayrıca sahip oldukları gücün son derece dikkat çekici olduğunun farkındadırlar.
Koç kadınları, eylemlerinin sonuçlarını biliyor ve başkalarına güçlerini katıyorlar. Her zaman örnek gösterilen ama sinirlendiği zaman dünyayı yıkabilecek güçtedirler.
Boğa kadınları: Boğa kadınları irade ve karakter gücüne sahiptir. Baş döndürücü ve tahrik edici özellikleriyle genellikle cesaretlidirler. Düşüncelerini ve sevdiklerini savunanlardır. Doğayla ilgilenir ve ihtiyacı olan insanlara yardımcı olmak için koşulsuz hareket ederler. Boğa kadınları sevdiği zaman dünya onlara hayran demektir.
İkizler kadınları: İkizler kadınları dünyanın en yaratıcıları ve düşünür kişileridir. Onların zihinleri fikirlerle köpürür.

Sponsorlu Bağlantılar