Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Kızılcık Şerbeti’nde ortalık k-lacak

Pembe ve Alev’in sonu faciayla bitti. Çıkan tartışma sonucu merdivenlerden yuvarlanan Pembe, gözü kapalı bir şekilde yerde kaldı.Pembe’nin ölme ihtimali sosyal medyada tartışma konusu oldu. Pembe’yi destekleyenler üzülürken, başına gelenleri hak ettiğini düşünenler de bulunuyor. Yere yığılan Pembe’nin ölüp ölmeyeceği 29 Mart Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölümde belli olması beklenirken şimdiden merak konusu.

Kızılcık Şerbeti’nin 56. Bölümünde; Alev’in (Müjde Uzman) bavuluna alarak Abdullah’ın (Ahmet Mümtaz Taylan) evine gelmesiyle herkes büyük bir şok yaşarken, en sakin kalan kişinin Pembe (Sibel Taşçıoğlu) olması ev ahalisini şaşırttı.

Onun bu eve kendisini huzursuz etmek için geldiğinin farkında olan Pembe Alev’i canından bezdirmeye ant içti. Bütün bu kaotik ortama dayanamayan Abdullah ise evi terk ederek Ömer’in yanına yerleşti. Kıvılcım’a linç kampanyası başlatan iş adamını önce uyaran Ömer, adamın laftan anlamaması sonucunda ona hayatının dersini vermek üzere harekete geçti.

Aile geçmişini sorgularken evlatlık verildiğine inanan Nilay konuyu çözmek için Doğa’dan yardım istedi. Nursema ve Umut, evliliklerini kurtarmak için herkesten uzaklaşmaya karar verirdiler. Alev ve Pembe’nin aynı evde yaşaması kısa bir sürede felaketle sonuçlandı. İkilinin tartışması sonunda Pembe, merdivenlerden yuvarlandı. Yere yığılan Pembe’nin akıbeti 29 Mart Cuma günü ekrana gelecek 57. bölümde belli olacak.

Sponsorlu Bağlantılar
error: Content is protected !!