Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Yaşlanma Karşıtı Doğal Krem Yapımı

Yaşlanma Karşıtı Doğal Krem Yapımı
Yaşlanma karşıtı doğal krem yapımı: 50 yaşındaki insanların bir tane bile kırışıklığı olmadan 20 yaşındaymış gibi görünebileceğini biliyor muydunuz? Bugün, daha genç görünmenin sırrını sizlerle paylaşacağız. Bu karışım hem kadınlar hem de erkekler için uygundur. Hiçbir plastik cerrahiye gerek duymadan, tamamen doğal malzemeler ile güzellik ve yaşlanma karşıtı krem yapmanız mümkündür.
Yamada Keiko 51 yaşındaki bir Japon sanatçı, model ve girişimcidir. İlk ödülünü 2012 yılında Tokyo Güzellik Yarışmasında kazandı. Aynı zamanda “en güzel doğal cilt” ödülünü de kazandı. Kendisi birçok Japon ev hanımına bir umut verdi ve yaşın, güzelliğin önündeki bir engel olmadığını gösterdi.
Kendisinin bu yıllara meydan okuyan güzelliği, kendi cilt bakım rutinlerine ve sağlıklı beslenmesine bağlı. Kendisi turşu, sakız, patlamış mısır, 3’ü 1 arada kahveler, şeker, hazır yiyecekler, kızartılmış yemekler ve diğer abur cuburlardan uzak duruyor.
Daha da sağlıklı olabilmek için günlük olarak farklı sebzeler tüketiyor.
İster soğuk kış, ister kavuran yaz ayları olsun, Yamada Keiko sürekli olarak bolca su tüketmeye özen gösteriyor. Cildinin daha iyi görünmesi için hafif masaj ile birlikte bazı besleyici yağlar da kullanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
error: Content is protected !!