Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Lavabo tıkanıklığını birkaç dakika içinde açma

Kahve telvesi: Her ne kadar boruları temizleyebileceklerine dair yaygın bir inanış olsa da aslında sıkışıp sağlam bir tıkaç oluşturdukları için içlerinde ciddi sorunlara neden olurlar.

Yumurta kabukları : Parçalar diğer parçalarla birlikte sıkışıp kalır ve akan su ile çıkarılması zor olan düğümler oluşturur.

Elma çekirdeği: meyve sapları ve bitki lifleri biyolojik olarak parçalanabilir olmasına rağmen borularda kaymaz, bunun yerine korkunç yığınlar halinde birikirler.Hayvansal ve bitkisel yağlar: Tavuk, domuz eti, tavşan, yağ ve sinir kalıntıları katılaşarak suyun geçişini engeller. Peynir, kızartma yağları ve artık yağlar başlıca kirletici maddelerdir ve balıkların ve yarış sonunda karşılaştıkları suların sağlığına zararlıdır.

Un : Sıvılarda çözünmez, aksine amansız bir şekilde kalınlaşarak inatçı tıkanıklıklar oluşturur.

Saç : Sadece saçınızı değil, saçınızı tıraş etmek bile tehlikelidir çünkü giderek daha hantal hale gelen düğümlere karışır.Lavabo tıkanıklığını açmak: kusursuz çözüm.

Tüm çabalarınıza rağmen lavabonuz tıkanırsa nasıl devam edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Elde etmek:

kaba tuz, 150 gr

kabartma tozu , 100 gr

beyaz sirke, 100ml

kaynar su, 500 ml.Tüm malzemeleri teker teker eklemelisiniz, karıştırmanıza gerek kalmayacak.

Bir tencerede suyu ısıtın ve kaynatın , ardından gazı kapatıp bir kenara koyun. Açılır pencereyi çıkarın ve kuyuyu tamamen kaba tuzla doldurun. Borulara yerleşmesini bekleyin, ardından kabartma tozunun tamamını ekleyin.

Tuzun üzerine eşit şekilde dağılıp dağılmadığını kontrol etmek için bir kaşık kullanın . Her ikisi de hala görünür olmalı ve kuyudan dışarı çıkmalıdır . Şimdi beyaz sirkeyi dökün , efervesan bir köpük üretecek güçlü bir kimyasal reaksiyon meydana gelecektir . Tamamen buharlaşmasına izin verin, ardından bağlantı noktalarında termal şoku önlemek için kaynamayacak şekilde sıcak olacak suyu ekleyin . Tuzun borulara nüfuz etmesini ve tuzu çözmesini bekleyin; bu da kiri yakalayacak ve kalıcı olarak ortadan kaldıracaktır. Lavabo ilk denemede tamamen temiz değilse, tamamen boşalana kadar işlemi tekrarlayın… Ve rahat bir nefes alın! Her zaman işe yarar! Garantili!

Sponsorlu Bağlantılar
error: Content is protected !!