Sadece Üç Dakikada Bembeyaz Dişler

Sponsorlu Bağlantılar
Sadece Üç Dakikada Bembeyaz Dişler
Sponsorlu Bağlantılar

Sadece Üç Dakikada Bembeyaz Dişler
Herkesin güzellik anlayıșı ve tarzı değișiktir. Ancak hepimizin katıldığı ortak bir nokta vardır. O da daha beyaz gülümsemelere sahip olmak. Birçoğumuz sıklıkla kahve, çay veya sigara içiyoruz. Bu da dișlerimizin parlaklığını öldürüyor. Son zamanlarda oldukça ünlü olan doğal bir yöntemle dișlerinizi doğal beyazlığına kavușturmak mümkün.

Diș hekimine gitmek korkunç ve masraflı olabiliyor. Öte yandan, alternatif olarak doğal bir ürün ile dișlerinizi diș hekimine gitmeden de beyazlatabiliyorsunuz. Hindistancevizi yağı, diș mineni ze zarar vermeden, dișlerinizde olușan veya olușabilecek lekeleri temizliyor. Hindistancevizi yağının bir diğer faydası da nefesinizi ferahlatması. Daha güzel bir gülümsemeye sahip olmak için bu doğal yöntemi neden denemeyesiniz ki?

 

Sponsorlu Bağlantılar

 

 

İhtiyacınız olan: 1 yemek kașığı hindistancevizi yağı (alternatif olarak susam yağı) Peki, nasıl etki ediyor? Bir yemek kașığı hindistancevizi yağını dișlerinize sürün ve diș fırçasıyla fırçalayın. 10 dakika sonra da normal diș macunu ile dișlerinizi fırçalayın. Hindistancevizi yağı, ağız salyası sayesinde, dișin tabakasında beyaz ve kalın bir katman olușturuyor. Ayrıca, hindistancevizi yağı ağzınızı temizlerken bir yandan da zararlı toksinleri atmaya yardımcı oluyor.

Dișlerinizi fırçalamadan 10-15 dakika önce hindistancevizi yağını ağzınızı yıkayarak, ağzınızdan atın. Bu yöntem uzak doğuda yüzlerce yıldır kullanılıyor. Yöntemin asıl amacı ağzınızda yer alan kötü bakterileri yok ederek, olası plak olușumlarını önlemek ve yağın içerdiği bir madde sayesinde dișlerinizi beyazlatmak.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Sadece Üç Dakikada Bembeyaz Dişler

Sadece Üç Dakikada Bembeyaz Dişler

 

Her gün sadece 3 dakika ayırarak uygulacağınız bu yöntem ile gün ve gün daha beyaz dișlere sahip olacaksınız. Yöntemi kullanan birçok kiși, 2-3 hafta içinde kesin sonuç aldığını söylüyor. Hindistancevizi yağının dișlerinizi 5 saniye içinde beyazlatmasını bekleyemezsiniz. Ancak yapılan araștırmaya göre, dișlerinizi lekelerden korumak, beyazlatmak ve nefesini ferahlatmak için doğal bir yöntem.

Ayrıca hindistan cevizi yağı antifungal ve antibakteriyel özelliklere sahiptir. Bir tatlı kașığı Hindistan cevizi yağını bir bardak su ile seyreltin ve gargara yapın. Ağzınızın çok ferah koktuğunu hissedeceksiniz. Aynı zamanda ağızdaki zararlı bakteriler yok etmeye yardımcı da olacaktır. Hindistan cevizi yağı; anti-bakteriyel bir özelliğe sahiptir ve mantar olușumunu da engeller. Bir parça karbonatla karıștıracağınız hindistancevizi yağıyla dișlerinizi fırçalayabilirsiniz. Daha beyaz dișler için bunu ayda 1 kez uygulayın. Denemekten zarar çıkmaz, değil mi? Yazıyı arkadașlarınızla paylașarak daha beyaz gülümsemeye sahip olmalarını sağlayın.

Ayrıca hindistan cevizi yağının diğer faydalarına da göz atmayı unutmayın. İdrar yolu enfeksiyonuna, diș eti hastalıklarına ve apseye neden olan bakterileri öldürür. Mantar enfeksiyonlarını engeller Grip, HIV, tifo ve diğer enfeksiyon hastalıklarına neden olan virüslerle savașır. Bağırsaklarda parazit olușmasını engeller. Bağırsak hareketlerini düzenler ve hemoroidin tetiklenmesinin önüne geçer. Ülser, kolit, huzursuz bağırsak sendromu ve Chron hastalığı gibi bağırsak hastalıklarında belirtileri hafifletir, rahatlama sağlar. Reflü belirtilerini yatıștırır. Vücutta insülin üretimini ve kan șekeri seviyesini dengeler.

 

 

 

Vücudun magnezyum ve protein emmesini kolaylaștırarak sağlıklı kemik yapısına katkıda bulunur. Kas ve eklemlerde iltihabı azaltır ve dokuların onarılmasına yardımcı olur. Tiroid bezinin düzgün çalıșmasını sağlar. Kalp ve damar sağlığını korur. Vücuda zarar veren serbest radikallere karșı koruma sağlayan antioksidanlar içerir. Kronik yorgunluk sendromu belirtilerine karșı rahatlama sağlar. Hormonları düzenleyerek menopoz belirtilerini hafifletir. Karaciğeri güçlendirir. Sarımsak ve zeytin yağı ile karıștırılarak kullanıldığında kulak ağrısını geçirir. Hemoroide sürüldüğünde șișlik ve ağrıyı alır. Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kișinin faydalanması için, beğenip, paylașmayı unutmayın lütfen..

Sponsorlu Bağlantılar

İLGİNÇ HABERLER
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!